WORLD DANCE CHAMPIONSHIP 15. – 18. 6. 2023 V MAĎARSKU

TANEČNÍCI DOSÁHLI NESKUTEČNÉHO ÚSPĚCHU A PŘIVEZLI SI TITUL 1. VICEMISTŘI SVĚTA V DISCIPLÍNĚ DISCO DANCE. NECHYBĚLY ANI SLZY ŠTĚSTÍ NA TVÁŘÍCH TANEČNÍKŮ A RODIČŮ.

UTKALI SE ZDE STOVKY TANEČNÍKŮ Z NĚKOLIKA STÁTŮ SVĚTA V RŮZNÝCH DISCIPLÍNÁCH. 

Pro klub to byla obrovská šance a zkušenost dostat se na světové podium před ty nejpřísnější porotce a zároveň velké profesionály v daných tanečních stylech. Jako vedoucí trenérka klubu spolu s rodiči jsme to všem tanečníkům moc přáli a společnými silami dělali vše pro to, abychom se mohli zúčastnit. VELKÉ DÍKY PATŘÍ VŠEM SPONZORŮM, KTEŘÍ NÁS PODPOŘILI A POMOHLI NÁM SE ZÚČASTNIT TÉTO VELKOLEPÉ UDÁLOSTI, KTERÁ PRO DĚTI MĚLA NESKUTEČNOU HODNOTU (viz příloha se sponzory).

Všichni tanečníci udělali veliký kus práce za pouhé 2 týdny intenzivních tréninků, jsou neskutečně skvělí, sklízí obrovské úspěchy, protože VĚŘÍ a dělají to s radostí, stejně jako jejich úžasní rodiče, kteří je v tom podporují a bez nich by toho všeho nebylo. VELKÉ DÍKY TAKÉ VŠEM TANEČNÍKŮM, RODIČŮM A FANOUŠKŮM. Jsem na všechny tak moc pyšná, jak jen trenérka může být.

Skip to content